lazy

شیوه های ارسال کالا و نحوه قیمت گذاری

یکی از بزرگ ترین چالش های فروشگاه های اینترنتی، نحوه ارسال کالا به دست مشتری است که هرکدام روش خاصی را برای مشتریانشان در نظر گرفته اند. روش های ارسال کالا در ببین به دو صورت است. ارسال در شهر مشهد مقدس و ارسال در سایر شهر ها.

ارسال در شهر مشهد مقدس:

همانطور که میدانید، ببین نت در شهر مشهد راه اندازی شده است و تمام محصولات از این نقطه از کشور ارسال میشوند. درنتیجه اگر در شهر زیبای مشهد مقدس باشید، ارسال سفارشتان در کمتر از 1 روز کاری و با پیک به دستتان می رسد. باید گفته شود که روز های کاری ببین نت از شنبه تا پنچ شنبه می باشد. هزینه ارسال کالا در تمام نقاط شهر مشهد به یک اندازه است و 25 هزار تومان می باشد.

ارسال در سایر شهر ها:

مشتریان عزیزی که در شهرها و یا شهرستان های دیگر زندگی میکنند، تنها یک روش ارسال برای آنها فراهم شده و آن هم ارسال با پست پیشتاز است. البته سعی میشود شیوه های ارسال کالا افزایش یابد تا هر روشی که دوست داشتید برایتان ارسال کنیم اما در حال حاضر فقط پست پیشتاز در دسترس است.

در این روش ما براساس سایز و وزن کالاها، مبلغ هزینه ارسال را سنجیده ایم و به این شکل محاسبه میشود. به عنوان مثال شما اگر یک محصول کوچک مثل لامپ 10 وات بخرید، هزینه ارسال کمتری دارد نسبت به یک محصولی که سایز بزرگ و وزن بیشتری دارد.

شرکت پست پیشتاز یک خوبی که نسبت به سایر شرکت ها در ارسال کالاها دارد این است که محصول، داخل جعبه تکان نمیخورد و این مورد باعث کمتر صدمه دیدن محتویات آن میشود.

زمان ارسال در روش پست پیشتاز:

زمان ارسال در روش ارسال با پست پیشتاز معمولا بین 3 تا 5 روز کاری می باشد. البته به این نکته توجه کنید که اگر در شهر های تهران و اصفهان باشید، مرسوله شما سریع تر و حدود 3 کاری بعد به دست شما می رسد.

هنگامی که شما سفارشی در سایت ثبت میکنید، در همان لحظه پیامکی مبنی بر سفارش موفق از سمت ببین نت برایتان ارسال میشود. در این زمان تیم ببین نت سفارش شما را پردازش و آماده ارسال میکند. پس از پردازش، پیامکی جدید مبنی بر اینکه سفارش شما با موفقیت پردازش شد برایتان ارسال میشود. در مرحله بعد سفارشتان به دست پست میرسد و در همین لحظه پیامکی جدید برایتان ارسال میشود که کد رهگیری سفارش در آن قرار دارد و میتوانید از طریق لینک  https://tracking.post.ir سفارش خود را پیگیری دقیق تری بکنید.

در آخر باید گفته شود که سفارشتان در روز های تعطیل به دست پست نمی رسد چرا که اداره پست تعطیل می باشد و در اولین روزکاری به دست شرکت پست میرسد.

لطفا اگر سوالی در مورد نحوه ارسال و … داشتید که در این صفحه نوشته نشده بود، میتوانید از قسمت پشتیبانی سریع با تیم ببین نت در ارتباط باشید و سوالات خودرا مطرح کنید.