درباره فروشگاه اینترنتی ببین نت

با توسعه اینترنت و رونق فضای مجازی، کسب و کارها و همچنین خرید و فروش به سبک جدیدی انتقال پیدا کرده است و به فروش اینترنتی تبدیل شده است. خرید اینترنتی از آنچه که تصور می شود آسان‌تر و به صرفه‌تر است اما زمانی خرید اینترنتی بهتر است که سایت مورد نظر از نظر اعتماد، محتوا، قیمت و پشتیبانی عملکرد خوبی داشته باشد. البته دلایل دیگری نیز همچون ارسال سریع، تضمین اصالت کالا و مرجوع کردن کالاها از جمله ویژگی هایی است که باعث می شود یک فروشگاه اینترنتی دارای امتیاز بیشتری باشد.

فروشگاه اینترنتی ببین نت، با هدف ایجاد اشتغال و رونق فروش اینترنتی، در شهر مشهد مقدس راه اندازی شده است و روزانه انواع محصولات ثبت و به فروش می رسد و همچنین تلاش تیم ببین نت بر این است که محصولات با کیفیتی را بررسی و خدمت شما کاربران عزیز عرضه نماید. تفاوت ببین نت با سایر فروشگاه های اینترنتی، این است که علاوه بر تولید محتوای کامل و جامع برای محصولات، ویدئو معرفی و بررسی هر محصول را ضبط و در صفحه محصول قرار می دهد به گونه ای که شما مشتری عزیز احساس کنید محصول و کالای مورد نظر خود را دارید از نزدیک بررسی می کنید.

ببین نت در 1399/9/9 راه اندازی شد و در حال حاضر با 7 نفر از جوانان عزیز فعالیت می کند و امید به خدا تعداد پرسنل و تیم جوان ببین نت افزایش خواهد یافت. همانطور که گفته شد ببین نت در شهر مشهد مقدس راه اندازی شده است و از این نقطه از کشور، محصولات شما ارسال و بسته بندی می شود. بدیهی است که اگر در شهر زیبای مشهد حضور داشته باشید، سفارش شما در کمتر از یک روز کاری بدستتان خواهد رسید و اگر در سایر شهر ها باشید، محصولات با پست پیشتاز ارسال می شود و نهایتا تا 3 روز کاری به دستتان خواهد رسید.